Hakkımızda

Dry Medya, kuru temizleme sektöründe 8 yılı aşkın süredir hizmet veren, gerek kullandığı üstün teknolojik ekipman, gerekse bilgi ve tecrübesiyle müşterileri nezninde hak ettiği yeri almıştır. Dry Medya Kuru Temizleme deneyimli ve güler yüzlü personeli ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Dry Medya Kuru Temizleme, aynı disiplin ve istekle uzun yıllar siz müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemektedir. Son teknoloji makinelerimiz ile sektörün önde gelen firmalarından olmayı hedefleyip, kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimizin ayağına getirebilmeyi amaç edinmektedir.

Dry Medya Kuru Temizleme, makine parkuru konusunda sektörün en büyük üreticilerin makinelerini kullanmaktadır.

Dry Medya Kuru Temizleme, personel seçimi konusunda da kalite kriterlerini göz önüne bulundurmaktadır. Bünyemizde çalışan tüm ekibimiz yapılan eğitimler sonucunda işe almıştır. Personelimiz için en önemli ilke; sürekli gelişim ve güler yüzdür

Gündelik yaşamın yoğun temposu arasında hepimiz kendimize daha çok zaman ayırmak, ilgi duyduğumuz işlere odaklanmak, sevdiklerimizle birlikte olmak, kısacası kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirmek isteriz. Dry Medya Kuru Temizleme; çamaşır yıkamak, ütü yapmak, halı yıkamak gibi zorunlu işlerin verdiği zahmetten ve yarattığı zaman kaybından kurtulmanız için kurulmuş bir firmadır. Uygun fiyatları, hızlı servisi ve kaliteli hizmet güvencesi ile her an bir telefon uzağınızdadır.

Dry Medya Kuru Temizleme, müşterilerimizin beklentilerine hızlı ve doğru şekilde cevap vermek ilk hedefimizken, itibarımızı tüm menfaatlerin üzerinde tutmak, çalışma felsefemizdir.

Sipariş Hattı

Dry Medya Kuru Temizleme Sipariş Hattı

Dry Medya Kuru Temizleme
WhatsApp
Çevirimiçi