Evi güzel yapan içindeki tekstil ürünleridir. Bunların temizliği ise normal kıyafetlere göre zor ve zahmetlidir. Sizin için bu işi de kolaylaştırarak her türlü nevresim, yatak takimi, yorgan, battaniye, koltuk kılıfı, masa örtüsü, perde, tül gibi ev tekstilinizi yıkıyor kurutuyor ve kapınıza ücretsiz servisimizle teslim ediyoruz.

Perdeler

Kuru temizleme veya profesyonel sulu yıkama ev tekstillerinin ömrünü uzatır. Uygun bakım yapılırsa ortalama kalitede bir kumaştan yapılmış perdenin ömrü 3-5 yıl arasındadır.

Çevre koşulları perdeleri kötü etkiler ve ömrünü kısaltır. Pencerelerdeki nemlenmenin etkisiyle uzun süre neme maruz kalma ve güneş ışığı kumaşın zayıflamasına ve renginin solmasına yol açar. Uzun süre bu koşullar altında kalan perdeler temizlendiğinde, dokuları doldurup bir arada tutan kir gider ve perdeler lime lime olur. Kumaşın eksikliği, nem, ışık, sigara dumanı ve havadaki diğer kirler bu tip tekstil ürünlerinin kalıcı şekilde sararmasına neden olur.

Yatak Örtüleri ve Yorganlar

Ev tekstilleri arasında özellikle yorgan ve elde yapılıp yorgan gibi dikilmiş olanlar kuru temizleme ya da sulu yıkama ile temizlenmelidir. Yatak örtüsü ve yorgan gibi ürünleri alırken temizleme talimatının geçici bir etiket şeklinde veya ürün yerine ambalajının üzerine konmuş olabileceğini düşünerek kontrol ediniz. Eğer bu şekildeyse talimatlarını saklayınız. İster kuru temizleme ister sulu yıkama yapılsın bu tür ürünlerde bir miktar renk kaybı olması doğaldır. Tüm parçaları bir arada temizletmek parçalar arasında oluşacak renk farkını en aza indirecektir.

Sipariş Hattı

Dry Medya Kuru Temizleme Sipariş Hattı

Dry Medya Kuru Temizleme
WhatsApp
Çevirimiçi